Супутникове тв – варіанти на будь-який смак

Тарілка

Основний спосіб «зловити» сигнал з космосу - підключити супутникову антену.

ситуація, що Склалася, на ринку супутникового телебачення диктує дві основні компанії супутникового тв: «КОСМОС-ТБ» і «НТВ-плюс». Вони крім установки всього супутникового устаткування, пропонують власні пакети платних каналів супутникового телебачення.

Також існує безліч менш крупних постачальників супутникового устаткування, що встановлюють супутникове устаткування, що дозволяє ловити канали, за які не потрібно платити абонентську плату. Проте підключившись, наприклад, до «НТВ-плюс», ви дивитиметеся всі канали на російському, а у разі безкоштовного підключення доведеться дивитися канали на оригінальній мові.

Кабель

Вартість послуг кабельного ТБ в на порядок нижче, ніж у компаній, що пропонують супутникове устаткування. Це зрозуміло, комплект один (або декілька), а абонентів тисячі.

На столичному ринку є два способи підключення до кабельного телебачення: канали ADSL і Docsis. Перший спосіб використовують оператори «СТРИМ-ТБ», другою - «Акадо» (колишнє «КОМКОР-ТБ»). У першому випадку для передачі сигналу використовується простій телефонний кабель, в другому - оптика (оптоволоконниє канали).

Комп'ютер

Супутникові канали можна дивитися і через інтернет. Цей спосіб називається IP-TV, а найбільш відомим оператором є «Корбіна».

Плюс у відсутності оплати: зайшов, наприклад, на сайт www.corbina.tv, вибрав потрібний канал і можеш дивитися скільки душі завгодно.

До мінусів, мабуть, можна віднести тільки те, що далеко не у всіх є комп'ютер і Інтернет з швидкістю, необхідною для нормального перегляду передач.

Інтернет

Володіючи якісним, швидкісним доступом в Інтернет (наприклад, той же супутниковий інтернет), на сервісах «відеокліпів», що множина розмножуються, яскравим прикладом, якого є сервіс www.youtube.com, можна подивитися не тільки цікаві сюжети, кліпи, анонси фільмів, але і цікаві історії з життя простих людей.

Джерело: russiancrative.ru


0 Відгуків на “Супутникове тв – варіанти на будь-який смак”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук